Хімік-2 - Прометей-2 104:70

Share/Save/Bookmark

У першій грі з лідером підгрупи, командою Прометей-2, южненці одразу захопили ініціативу, і вже наприкінці першої чверті мали перевагу у десять очок. По ходу зустрічі Хімік-2 збільшив перевагу до 36 очок, і завершив матч з рахунком 104:70, здобувши впевнену перемогу на старті другого етапу чемпіонату.

13.02.22р., ФСК Олімп, м.Южне

Хімік-2 - Прометей-2 104:70 (30:20, 26:16, 20:22, 28:12)

Хімік-2: Клевзуник - 26 очок, 5 підбирань, передача; Ковляр - 17 очок, 3 підбирання, 5 передач, 3 перехоплення; Івашов - 14 очок, 4 підбирання; Клебан - 14 очок, 4 підбирання, 2 передачі; Рахімшаіков - 9 очок, 5 підбирань, передача, перехоплення ; Шавгаров - 8 очок, 10 передач, підбирання, перехоплення; Кабанов - 4 очки, підбирання; Досюк - 2 очки; Прокачов - 1 очко, підбирання.

Прометей-2: Бринюк - 14 очок, 3 підбирання, 2 передачі; Пирогов - 10 очок, 5 підбирань, 2 передачі, перехоплення; Орзул - 9 очок, 5 підбирань, 2 передачі, перехоплення; Безима - 7 очок, 4 підбирання, 2 перехоплення; Бублик - 7 очок, 2 підбирання; Клімов - 7 очок, 2 підбирання, передача; Мельник - 6 очок; Горобченко - 5 очок, 3 підбирання, 5 передач.

Два влучання здалеку від Івашова та Клебана забезпечили Хіміку-2 перевагу у рахунку у першій половині стартової чверті. Відчувши свою гру, южненці кілька разів перехопили та відповіли швидкими контратаками, і завершили першій відрізок із гандикапом у десять очок. На початку другої чверті супернику вдалося відіграти три очки відставання, але успіх був тимчасовим, Хімік-2 відповів потужним ривком  - двічі Клевзуник заробив для команди енд-уан, Петренко реалізував дальній, допоміг загострити Шавгаров, зробивши перехоплення та результативний прохід під кошик - і на табло вже відобразилися цифри 46:28, а після "трьохи" Ковляра перевага Хіміка-2 сягнула відмітки у двадцять пунктів. До великої перерви ситуація на майданчику не змінилася, і команди пішли на відпочинок за рахунку 56:36.

Не відбулося змін і за перші чотири хвилини третьої чверті - зберіглися ті ж 20 очок переваги южненців, 64:44; 66:46. Проте, гостям вдалося повернутися у боротьбу, відігравши наступні три хвилини з результатом 7:0, найбільш вдалими були дії Владислава Орзула на цьому відрізку, всі сім очок гравець набрав самотужки. Тайм-аут від Олександра Пащенка повернув гравцям Хіміка-2 впевненість в атаці, і до кінця чверті южненці відновили втрачені позиції. Заключна чверть матчу розпочалась з снайперського кидка Івашова, двічі Клевзуник пройшов захист Прометея-2 та здобув очки з-під кошика, по тому Рахімшаіков за одну атаку приніс команді чотири очки, реалізував три з фолом, і перевага Хіміка-2 сягнула 31 очка, 89:58.  Такий розрив у рахунку дозволив наставникам команд надати більше часу молодим гравцям, адже підсумок зустрічі був зрозумілий. Хімік-2 довів гру до логічного завершення і відзначився розгромною перемогою у першій грі туру з лідером підгрупи.

Наступна зустріч хіміка-2 та прометея-2 відбудеться 14-го лютого о 13-00.