СК Хімік-2 - МБК Маріуполь 100:73

Share/Save/Bookmark

Захопивши ініціативу на початку зустрічі, Хімік-2 відірвався у рахунку і продовжував лідирувати протягом усієї гри. Першу гру домашнього туру южненці виграли з рахунком 100:73, наступна зустріч відбудеться завтра о 13-00.

20.02.22р., ФСК Олімп, Южне

СК Хімік-2 - МБК Маріуполь 100:73 (34:21, 20:14, 21:23, 25:15)

СК Хімік-2: Клевзуник - 22 очки, 10 підбирань, 3 передачі, 3 перехоплення; Ковляр - 20 очок, 3 підбирання, 4 передачі, 3 перехоплення; Рахімшаіков - 16 очок, 5 підбирань, передача, перехоплення;  Клебан - 15 очок, підбирання, 4 передачі, 2 перехоплення, 4 блок-шоти; Петренко - 10 очок, 2 підбирання, перехоплення; Івашов - 10 очок, 2 підбирання, 2 передачі, перехоплення; Шавгаров - 2 очки, 10 підбирань, 11 передач, перехоплення; Кабанов - 3 очки; Досюк - 2 очки.

МБК Маріуполь: Бібіков - 19 очок, 5 підбирань, 4 передачі, перехоплення; Лук'янов - 13 очок, 11 підбирань, 3 передачі, перехоплення; Шкода - 10 очок, 4 підбирання, 3 передачі, перехоплення; Орленко - 9 очок, 9 підбирань, 2 передачі, перехоплення;  Флашнер - 9 очок, 3 підбирання; Белла - 7 очок, 6 підбирань, 3 передачі; Скутельник - 6 очок, 2 підбирання.

Два влучання здалеку на початку гри одразу надали южненцям перевагу у шість очок, яка швидко зросла до 8:0, і лише наприкінці четвертої хвилини гості відкрили рахунок. Суперник намагався якнайскоріше скоротити відстань, і після перехоплення та вдалої атаки Шкоди, "трьохи" від Бібікова наблизилися до чотирьох очок - 11:7.  Але у цей момент повів за собою команду Южного Олександр Ковляр - швидкий прохід, влучання з середньої дистанції та два триочкових звели нанівець усі здобутки гостей - Хімік-2 тримав відстань у десять очок, і збільшив її до кінця першої чверті до тринадцяти пунктів. До середини другої чверті команди грали на рівних, а наступний ривок Хімік-2 здійснив завдяки снайперським влучанням Петренко й Ковляра, а проходи під кошик суперника, які вдало завершували Клевзуник та Рахімшаіков, ще більше зміцнили позиції южненців та надали їм перевагу у першій половині гри у 19 очок - 54:35. У другій половині матчу суттєвих змін на майданчику не відбулося і южненці впевнено лідирували до кінця зустрічі. У цілому, Хімік-2 змусив суперника втратити м'яч 22 рази за гру, і здобув 36 очок після втрат опонента; 13 перехоплень були реалізовані у швидкому відриві та додали южненцям 31 очко. Господарі майданчику краще реалізували кидки з гри, і впевнено перемогли із рахунком 100:73. 21 лютого о 13-00 між командами Хімік-2 та Маріуполь відбудеться повторна зустріч туру у Южному.