Володимир Конєв: треба насамперед думати про свою гру

Share/Save/Bookmark

Кандидат до національної чоловічої збірної України Володимир Конєв на відміну від деяких товаришів по команді не має невизначеності зі своїм клубним майбутнім. Наступний сезон він проведе у южненському Хіміку. Тим більше у нього нема підстав перейматися працевлаштуванням і можна зосередитися на виступах у збірній, яка у київській Пущі Водиці проводить навчально-тренувальні збори перед стартом у кваліфікації ЄвроБаскету.

- Прибув до збірної у піднесеному настрої. Є бажання попрацювати, потрапити до команди і відмінно виступити у кваліфікації ЄвроБаскету

- Влітку багатьох гравців супроводжує невизначеність щодо клубів. У тебе зрозуміло, де продовжиш кар’єру?
- У БК Хімік. У мене був другий поспіль сезон. Не бачу сенсу щось міняти. Не бачу сенсу щось міняти, на даний момент це найкраща команда в Україні.

- І у цьому сезоні ви намагатиметеся довести це знов?
- Звісно. Сезон проходить, емоції вщухають, деталі забуваються, є історія, але зараз – новий день, нове життя, новий бій. Тому ми прагнутимемо стати авторами чемпіонського хет-тріку. Хоча розумію, що з посиленням Суперліги Хіміку доведеться непросто.

- З нового сезону Хімік гратиме у новоствореній Лізі Чемпіонів.
- Так, і це новий виклик для Хіміка. На мою думку, у Лізі чемпіонів змагатимуться команди більш серйозного рівня, ніж ті, що грали у Кубку Европи ФІБА. Доведеться несолодко, треба добре попрацювати, провести селекційну роботу, тоді подивимося, що вийде. Ліга чемпіонів – це вищий рівень. Сама назва цьому свідчення (посміхається – ред.).

- А на суперників збірної України у відборі Євробаскету звертав увагу?
- Поки що туманно собі уявляю їхні можливості, подивимося, будемо вивчати кожну збірну. А на сьогодні знаю лише те, що з Косово гратимемо десь на нейтральній території (Україна не має дипломатичних стосунків з цією країною – ред.). Треба насамперед думати про свою гру.

fbu.ua