Чоловіча збірна України U-16: підготовка до турецьких випробувань

Share/Save/Bookmark

На базі Міжнародної Тенісної Академії у Пущі Водиці тривають навчально-тренувальні збори чоловічої збірної України U-16, яка готується до міжнародного турніру у турецькому місті Конья.

 

18 кадетів займаються під орудою головного тренера Андрія Подковирова з 20 січня у режимі дворазових тренувань. Вони заїхали на місце своїх на рік молодших колег. З 16 по 20 січня тренерський штаб переглядав 18 кандидатів до збірної України U-15, тих, що не їздили на серію товариських матчів у Латвії. Якщо стосовно молодших гравців робота не потребує  оперативного визначення складу, то збірна U-16 у тренерів – першочергове питання. Бо вже 27 січня 12 гравців мають вирушити на міжнародний турнір до Коньї. Допомогти зробити вибір Андрію Подковирову мають два товариські поєдинки. Один з них з представником Ліги Монстрів цьогорічними учасниками Кубка України київськими Шаманами відбувся 22 січня. Підопічні Андрія Подковирова поступилися 62:66. хоча до останніх хвилин вели у рахунку. Наступний поєдинок кадети зіграють 25 січня з учасником Студентської Ліги – командою "КПІ". Наступного після цього матчу дня, 26 січня, Андрій Подковиров назве остаточний склад збірної України на турнір у Коньї.

Андрій Подковиров:  - ці хлопці, що тренуються зараз у Пущі Водиці, захищатимуть честь України у Туреччині, а влітку – на чемпіонаті Європи U-16 у Болгарії. У спарингу з "Шаманами" результат для мене був другорядним. Мав на меті переглянути усіх гравців у дії. Задіяв 15 виконавців. Випробував різні варіанти складу. Тому і кінцівку змазали. Конфігурації складу у грі з "політехніками" також будуть різними.

До вашої уваги розширений склад збірної України, що веде підготовку у Пущі-Водиці.

1. Ілля Жаріков, СДЮСШОР-5-ДВУФК (м. Дніпро),
2. Микита Роздобудько, СДЮСШОР-5-ДВУФК (м. Дніпро),
3. Даніїл Чернега, СДЮСШОР-4 (м. Миколаїв),
4. Сергій Мельник, МК СДЮСШОР-7 БК Рекорд (м. Харків),
5. Богдан Баберя, СДЮСШОР-2 (м. Полтава),
6. Олександр Сидорук, КСЛІ-СДЮСШОР (м. Київ),
7. Володимир Хімічук, КСЛІ-СДЮСШОР (м. Київ),
8. Ілля Заєць, КСЛІ-СДЮСШОР (м. Київ),
9. Ігор Сергеєв, СДЮСШОР-2 (м. Полтава),
10. Ілля Шеметов, Рівненщина (м. Рівне),
11. Богдан Троян, ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи (м. Черкаси),
12. Юрій Романовський, ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи (м. Черкаси),
13. Андрій Пошабля, КСЛІ-СДЮСШОР (м. Київ),
14. Микита Гулідов, СДЮСШОР-5-ДВУФК (м. Дніпро),
15. Давид Кім, СДЮСШОР-5-ДВУФК (м. Дніпро),
16. Микита Безима, Хімік, Южне,
17. Олександр Ковляр, Хімік, Южне,
18. Олексій Качура, СДЮСШОР-4 (м. Миколаїв).

http://fbu.ua