Категория: Юніори
Опубликовано: 19 Октябрь 2021

Гравці Хіміка-2 - в лідерах вищої ліги

За кількістю набраних очок в шести матчах вищої ліги цього сезону лідирує гравець Хіміка-2 Денис Клевзуник. Його результат - 121 очко за шість ігор. Ілля Шавгаров залишається рекордсменом за кількістю результативних передач за гру

Подробнее...

Опубликовано: 17 Октябрь 2021

17.10.21р., БК Рівне - Хімік-2 75:70

Ще більш непоступливу гру продемострували гравці Хіміка-2 у повторній зустрічі в Рівному, вони були попереду у першій половині гри, тримались поруч з суперником до третьої чверті та знаходили можливості для перехоплення ініціативи та виходили вперед на 2-5 очок.

Опубликовано: 16 Октябрь 2021

БК Рівне - Хімік-2 76:63

Южненці нав'язали боротьбу лідеру групи і виграли перші дві чверті. Після великої перерви Рівне здійснило ривок, в якому ключову роль відіграли підбирання та кидки здалеку. Кращим у цьому компоненті став Артем Водолазський - 7 влучань з-за дуги допомогли команді Рівного здобути перемогу.

Опубликовано: 12 Октябрь 2021

Володимир Понько:"В іграх домашнього туру всі грали з великим бажанням"

Команда ЮДЮСШ-Хімік-07 стартувала в чемпіонаті з домашнього туру, в якому у двох матчах виграла, у двох - поступилася суперникам. Підсумки перших офіційних ігор підбив тренер команди Володимир Понько.

Опубликовано: 10 Октябрь 2021

ВЮБЛ-2009. Тур у Лозовій

Стартували змагання ВЮБЛ для юнацьких команд 2009 року - перший тур юнаки ЮДЮСШ-Хімік відіграли у Лозовій і здобули дві перемоги.

Результати ВЮБЛ-07 в Южному

З шостого по десяте жовтня в Южному пройшли змагання юнацьких команд з баскетболу у межах першого туру ВЮБЛ, команда ЮДЮСШ-Хімік виграла дві зустрічі, ще у двох - поступилася супернику.

Хімік-2 - Старий Луцьк 55:87

Повторна зустріч южненців з Луцьком пройшла ще більш напружено, ніж перша гра туру - перевага гостей на підбиранні забезпечила їм додаткових 17 очок другого шансу, а втрати господарів лучани реалізували ще в 19 пунктів.  Наступний тур Хімік-2 проводить на виїзді, 16 та 17 жовтня южненці зіграють проти Рівне-ОВШМ.

Опубликовано: 09 Октябрь 2021

Хімік-2 - Старий Луцьк 64:73

В першій грі домашнього туру южненці до половини зустрічі утримували лідерство, але поступились в ініціативі після перерви, і гості використали свою перевагу в атлетизмі та зрості, щоб переломити хід гри. Старий Луцьк переграв Хімік-2 на підбиранні (38/47) та краще пробили здалеку - господарі майданчику реалізували лише два кидки з-за дуги з 21 спроби.

Опубликовано: 06 Октябрь 2021

Ілля Шавгаров - лідер першого туру вищої ліги серед асистентів

Як повідомляє офіційний сайт ФБУ, гравець команди вищої ліги южненського клубу Ілля Шавгаров завершив перший тур з найвищим показником з кількості результативних передач - у другій грі проти БК Хмельницький,

Опубликовано: 05 Октябрь 2021

Перший тур ВЮБЛ-07 в Южному 06-10.10.21

Розпочинає сезон команда ЮДЮСШ-Хімік-2007. Домашній тур проходитиме з шостого по десяте жовтня, за цей період южненська команда зіграє чотири матчі, в яких їм протистоятимуть  Баскетбольна Академія «Смарт», «Политех-СДЮСШОР-Україна»-Харків,  «КДЮСШ-4»-Кропивницький, «ДЮСШ-7-Юниор»-Харків.