Категория: Юніори
Опубликовано: 30 Декабрь 2021

Передноворічні привітання для молодших команд

30 грудня в ФСК Олімп відбулося передноворічне тренування команд  юнаків ЮДЮСШ-Хімік 2007, 2008 та 2009р.н., яке проходило у формі конкурсів та товариської гри, а на завершення всі гравці отримали подарунки, які було надано профспілкою ОПЗ за підтримки федерації баскетболу Южного.

Подробнее...

Категория: Юніори
Опубликовано: 29 Декабрь 2021

ЮДЮСШ-Хімік-09 виборов три перемоги на виїзді

Команда юнаків ЮДЮСШ-Хімік-09 провела тур у Києві з 23 по 26 грудня. Було зіграно чотири матчі за три дні змагань, у трьох южненці здобули перемогу.
Подробнее...

Категория: Юніори
Опубликовано: 28 Декабрь 2021

Прикарпаття-Говерла - Хімік-2 80:92

Южненці здобули другу перемогу на турі та четверту у сезоні проти команди Івано-Франківська. Кращим за набраними очками вдруге стал Ануар Рахімшаїков - 20 пунктів на рахунку форварда; за підбираннями Микита Безима завершив гру з найкращим показником - 11 підбирань додав гравець до 14 очок за гру; Олександр Ковляр додав до 19 очок 7 результативних передач. 

Подробнее...
Категория: Юніори
Опубликовано: 27 Декабрь 2021

Прикарпаття-Говерла - Хімік-2 66:89

Команда вищої ліги Хімік-2 розпочала виїзний тур перемогою над івано-франківською командою. Гра розпочалася у рівному протистоянні, але вже у другій чверті южненці здобули суттєву перевагу, яка сягала двадцяти очок та трималась майже до четвертої чверті.

Подробнее...
Категория: Юніори
Опубликовано: 23 Декабрь 2021

Хімік-2. Тур у Прикарпатті

Команда вищої ліги СК Хімік завершує календарний рік туром у Прикарпаття - 27 та 28 грудня у Івано-Франківську відбудуться ігри Хіміка-2 з місцевою Говерлою.

Подробнее...
Категория: Юніори
Опубликовано: 19 Декабрь 2021

Хімік-2 - Рівне-ОШВСМ 74:107

У другій грі южненського туру команда Рівного узяла реванш за поразку у першому матчі, не відпустила южненців у відрив, і з перших хвилин була максимально налаштована на боротьбу. Южненці скоїли більше втрат протягом гри, що принесло Рівному додаткових 28 очок, а вигране підбирання дозволило зібрати 29 очок другого шансу. Рахунок у домашній серії 1:1, наступний тур Хімік-2 проводить на виїзді, 29 та 30 грудня команда гратиме проти львівської "Політехники".

Подробнее...

Категория: Юніори
Опубликовано: 18 Декабрь 2021

Хімік-2 - Рівне-ОШВСМ 73:70

Южненці нав'язали свою гру одному з лідерів групи БК Рівне і витримали протягом гри опір гостей, залишаючись лідерами протягом матчу. У четвертій чверті гостям вдалося скоротити розрив з тринадцяти до одного, але Хімік-2 витримав гру нервів, важливі очки приніс команді капітан, Ілля Шавгаров, - два у проході та чотири з чотирьох з лінії штрафних, що допомогло утримати лідерство та здобути перемогу.

Подробнее...
Категория: Юніори
Опубликовано: 12 Декабрь 2021

Старий Луцьк - Хімік-2 82:67

Повторна зустріч у Луьку пройшла за сценарієм першої гри туру: потужний старт южненців, відповідь господарів у другій чверті, боротьба за лідерство у третій, та  нарощування переваги Старого Луцька у заключному відрізку гри. 

Подробнее...
Категория: Юніори
Опубликовано: 11 Декабрь 2021

Старий Луцьк - Хімік-2 86:71

Дуже щільною була боротьба у стартовому відрізку  матчу - команди кілька разів помінялись у ролі лідера, а по завершенні чверті господарі були попереду на чотире очки.

Подробнее...
Категория: Юніори
Опубликовано: 06 Декабрь 2021

ЮДЮСШ-Хімік-05 - ОБШ Белостєнного 80:61

Перенесена гра черкаського туру за участі ЮДЮСШ-Хімік-05 та ОБШ Белостєнного пройшла в Южному 6 грудня та завершилася перемогою господарів майданчику. Першу половину суперники провели у рівній боротьбі, лише наприкінці другої чверті южненці оформили гандикап у шість очок. Після перерви команда Сергія Пінчука збільшила темп, багато грала у контр-нападі та відривалась у рахунку ще більше, не втрачаючи контроль за грою. 

Подробнее...